Фірму головного «регіонала» Канева оштрафували – ЖАШКІВ СЬОГОДНІ

Фірму головного «регіонала» Канева оштрафували

Суд зобов’язав ПП «Канівавтотранс» виплатити Черкаському обласному відділенню Антимонопольного комітета штраф та пеню в сумі 136 тис грн.

Таке рішення прийняв Господарський суд Черкаської області, повідомляє КАНІВ СЬОГОДНІ.

В лютому 2015 адмінколегія Черкаського обласного територіального відділення АМКУ визнала ПП «Канівавтотранс» винним в порушенні антиконкурентного законодавства. А саме, фірма мала переваги над конкурентами через надання послуг з перевезення пасажирів з порушенням схеми маршруту та розкладу руху в порушення укладених договорів, законодавства та приписів Укртрансінспекції у Черкаській області. Ще під час перевірки Укртрансінспекції в 2014 році було виявлено, що під час маршрутів на Київ та Черкаси пасажирів висаджували не на автостанції, а на зупинці громадського транспорту. Таким чином, підприємство не сплачувало автостанційний збір, як інші перевізники. Як наслідок, квиток у «Канівавтотранс» був дешевший.

При розгляді цього питання, АМКУ встановив, що такі порушення фірма здійснювала не вперше, тому оштрафувала її на 68 тис грн.

Але підприємство відмовилося платити і через суд спробувало скасувати рішення комітету. Навіть після програшу в суді штраф фірма не заплатила. Тому обласне управління АМКУ звернулося до суду з вимогою стягнути з «Каніватотранс»№ не тільки штраф, а й 68 тис грн пені. Суддя вирішив, що правомірність штрафу АМКУ була доведена ще попереднім судом, коли фірма намагалася оскаржити рішення АМКУ. Також суд підтвердив, що розмір пені нараховано вірно, а тому задовольнив позов комітету.

ПП ««Канівавтотранс» сьогодні зареєстроване на Олексія Куницю та Антоніну Калніболоцьку. Керівником підприємства є Дмитро Калніболоцький. Раніше засновником підприємства був його батько – Олег Калніболоцький, який і керував підприємством. Калніболоцький-старший очолював Канівську міську організацію партії регіонів, в 2010 році був обраний секретарем міськради. В 2013-2014 роках був в.о. міського голови після того як обраний мер Віктор Ніколаєнко подав у відставку. За даними ЗМІ, сталося це під тиском тодішнього губернатора Черкаської області Сергія Тулуба, який був незадоволений програшем на парламентських виборах представника ПР в мажоритарному окрузі з центром в Каневі. Нині Олег Калніболоцький є депутатом Канівської міськради від «Опозиційного блоку».

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Блогеры становляться опаснее ИГИла и Гитлера

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

85-летняя модель: “Больше еды я люблю только секс!”

Назван самый сексуальный холостяк земли

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

КОМЕНТУВАТИ


*