На Канівщині провели зимову спартакіаду – ЖАШКІВ СЬОГОДНІ

На Канівщині провели зимову спартакіаду

Щорічно в Канівському районі вшановується день визволення від фашистських загарбників. Так з нагоди річниці 18 лютого 2017 року в Таганчанській загальноосвітній  школі відбулася щорічна традиційна зимова спартакіада серед колективів фізкультури. пише КАНІВ СЬОГОДНІ з посиланням на Канівську РДА.

На урочистій лінійці учасників змагань привітав голова Канівської районної ради Сергій Геращенко, який нагадав історію заснування спартакіади та відмітив важливість розвитку спорту в селах району.

Всього в змаганнях прийняли участь 10 команд, а саме:  команда Канівської районної ради, команди з сіл Бобриця, Межиріч, Степанці, Мартинівка, Мельники, Таганча, Козарівка, Ліпляве, Келеберда. Спартакіада проводилася з таких видів спорту, як стрільба з гвинтівки, шашки, дартс, кидки м’яча в баскетбольне кільце, піднімання гирі, перетягування канату, змагання з волейболу серед дівчат. Самим найвидовнішим та найзахоплюючим видом програми стали змагання з перетягування канату. Емоції переповнювали як вболівальників так і учасників змагань.

Отже, за підсумками змагань 1 загальнокомандне місце другий рік поспіль здобула команда Бобрицької сільської ради, 2 місце зайняла команда Таганчанської сільської ради, 3 місце – у команди Степанецької сільської ради. Всі переможці та призери змагань отримали кубки, грамоти та цінні подарунки. Учасники, які зайняли 1 місце в особистих та командних змаганнях, отримали пам’ятні подарунки від депутата обласної ради Володимира Братанича.