Селянам Черкаської області слід остерігатись аграрних терористів – ЖАШКІВ СЬОГОДНІ

Селянам Черкаської області слід остерігатись аграрних терористів

Минуло уже майже три роки з початку Революції Гідності. Проте бажаної країни за вікном   жителі Черкаської області  досі не побачили…Навпаки – бандити, сепаратисти,олігархи,- усі вони пробують увірвати свій ласий шматок української землі. Здається, країна повертається в жорстокі 90-ті.

 

Cкандальний Агрохолдинг “Мрія” уже не раз “світився ” на шпальтах кримінальних хронік: рейдерство, захоплення чужої сільськогосподарської техніки, фальсифікація документів та підписів, – ось навіть не весь список “гріхів” агрохолдингу.

 

Проте новий менеджмент Мрії не зупиняється на цих кримінальних досягненнях. Більше того, вони впевнено йдуть в контри не лише із кредиторами, інвесторами та пайовиками, а й з усім українським народом. Ще б пак! “Мрія” прихистила у себе терористів так званої “ДНР”.

 

Житель Донецької області Хрустальов Сергій добровільно вступив у лави бойовиків банди “Восток” ще на початку війни у 2014 році. Після проходження відповідної підготовки, він став старшим мінометником артилерійської системи “Нона” “Окремої бригади спеціального призначення “Восток” та перебував у ній до березня 2016 року. Згодом чоловіку допомогли втекти подалі від уважного  погляду СБУ, а саме на Тернопільщину, де він і почав працювати на “Мрію”.

 

На щастя, в ході операції СБУ бойовика було затримано на робочому місці у «Мрії». Терорист і вбивця українських воєнний більше не стане загрозою для наших мирних домівок.

 

Проте,якщо уважно дослідити минуле керівництва Агрохолдингу “Мрія”, стає зрозуміло, чому там так любязно ставляться до вбивць та сепаратистів. Керівник служби охорони Мрії, який і найняв терориста з ДНР,  Олександр Ліхачов, за часів Януковича  командував міліцейським УБОЗом Донеччини. Пізніше цей УБОЗ перейшов на бік сепаратистів ДНР. Заступник  Ліхачова – такий собі Всеволод  Нікрасов,  до початку Революціїї та війни на Сході працював  в міліції Маріуполя, яка згодом також перейшла на бік окупантів і здала їм місто.

 

 

Хто ж пригрів таку сепаратистську банду у себе під крилом? Американець з одеським корінням Саймон Чернявський, який довгий час працював на Ахметова та має тісні зв’язки на Донбасі. Тепер у вашій голові усе стало на свої місця?

 

 

Агрохолдинг “Мрія” та його антиукраїнське керівництво розорюють наші родючі землі, обманюють селян, інвесторів та кредиторів. І це в час жорстокої війни! Хочеться вірити, що СБУ зацікавиться минулим деяких працівників, які запросто можуть працювати на інтереси ворогів країни…

 

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Блогеры становляться опаснее ИГИла и Гитлера

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

85-летняя модель: “Больше еды я люблю только секс!”

Назван самый сексуальный холостяк земли

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

КОМЕНТУВАТИ


*